Jaký dárek jí dám k narozeninám, který jí potěší?

Moje starší sestřička nedávno měla narozeniny. Bylo načase vymyslet jaký dárek jí dám, který bypotěšil a zároveň nebyl lapačem prachu. Dříve bych si s tím dlouho lámala hlavu a dlouhé hodiny brouzdala po internetu hledáním vhodného dárku. Teď už je to jiné, vím, že ten „nej“ dárek co ji potěší je mnou vyrobená vonná svíčka.

Dříve

Ale vždycky to tak nebylo. Dříve jsem dlouhé hodiny přemýšlela, jaký dárek mým nejbližším koupit, aby byl „dost dobrý“, potěšil, líbil se. I přes veškerou mou snahu, hodiny strávené vybíráním se mi to bohužel nepovedlo.

Přišlo zklamání

Velmi mě mrzelo a bolelo, když jsem se později dozvěděla, že dárek ode mě nebyl ten pravý. Obdarovaný ho dal někomu jinému.

A dost

To byl ten okamžik, kdy jsem si řekla dost. Nebudu kupovat drahé dárky, které druzí neocení, netrefím se do vkusu…

Pak mi došlo, že nejlepší, jedinečný dárek je ten, který vlastnoručně s láskou, radostí vyrobím a zároveň zapojím svou kreativitu, dám do něj kus sebe.

Zvládne každý

A tak jsem se rozhodla sdílet s ostatními lidmi myšlenku, že vlastnoručně s láskou vyrobený dárek je leckdy cennější než kupovaný. Mnohdy udělá větší radost a hlavně u srdce zahřeje.

Svíčky a mýdla zvládne vyrobit opravdu každý i děti s pomocí rodičů, když ví jak na to.  Proto jsem vytvořila tyto webové stránky kam postupně budu vkládat jednoduché návody na výrobu svíček i mýdel.

Jakou svíčku sestřička dostala?

Měla bych spíše říci dostane vzhledem k situaci, která je v současné době. Až se budeme moci vidět, mám pro ní nachystaného tohoto anděla. Jelikož je pro mě jako anděl, který mě kolikrát i v těžkých situacích podrží. Rozhodla jsem se tedy andělovi udělat anděla 🙂

 

Radka Drhová
Mou velkou vášní je výroba svíček a mýdel. Velmi ráda inspiruji ostatní ke tvoření voňavých, originálních, jedinečných drobností. Já sama jsem zažila ten krásný pocit z vlastnoručně vyrobené svíčky a mýdla a proto předávám s radostí ostatním mé rady, tipy a návody, díky nímž to zvládne opravdu každý. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou e-knihy ZDARMA 7 tipů na výrobu svíčky, aneb jak využít zbylý vosk.>> Připojte se na facebooku k HAND MADE NADŠENCŮM svíček a mýdel tudy>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů